Möbelgrupp

Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp

Klubbat för:

4 200 SEK

2 500 SEK

MÖBELGRUPP, (3) Louis Seize, 1 bergere, 1 barnfåtölj samt 1 pall, 1900-talets första hälft, skuren och förgylld dekor, stoppad med textil klädsel, berger sitthöjd ca 46, höjd 95, barnfåtöljen sitthöjd 44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

669042

2019-08-22