Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID BLOMBERG, bokhylla, art déco, tillverkad 1933, betsad björk, intarsia i palisander, höjd ca 95, 126x24 cm
Bruksslitage, smärre repor, avslag
669044
2019-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här