David Blomberg art déco bokhylla

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID BLOMBERG, bokhylla, art déco, tillverkad 1933, betsad björk, intarsia i palisander, höjd ca 95, 126x24 cm

Bruksslitage, smärre repor, avslag

669044

2019-08-22