Folke Ohlsson soffa

Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FOLKE OHLSSON, tresitssoffa, 1962, Bodafors, teak, brännstämplad, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 190 cm

Bruksslitage, märken, repor

669046

2019-08-22