Ljusstakar ett par Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1931, höjd ca 10 cm

Proveniens: Bengt Janssons samlingar

Repor

669056

2019-08-30