Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ES HORN, bordslampor, 1 par,1960/70-tal, Aalestrup Danmark, emaljerad plåt, vridbara, höjd ca 17 cm
Repor, SAV garanterar ej funktionen
669057
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här