Bordslampor Danmark

Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark
Bordslampor Danmark

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ES HORN, bordslampor, 1 par,1960/70-tal, Aalestrup Danmark, emaljerad plåt, vridbara, höjd ca 17 cm

Repor, SAV garanterar ej funktionen

669057

2019-08-21