Brevställ Björn Trägårdh Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREVSTÄLL, Björn Trägårdh, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930, höjd ca 11, 20,5 x 6,5 cm

Proveniens: Bengt Janssons samlingar

Repor

669061

2019-08-30