Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stol, 1 st, Fritz Hansen, Danmark, formgivningsår 1955, formpressat fanér, kromad benställning, sitthöjd ca 44 cm
Märken, repor, slitage, spricka
669091
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här