Matknivar silver 1800-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
MATKNIVAR, 12 st, silver med rostfrittblad, 8 st Carl Wilhelm Troselius 1833, 4 st troligen Anders Gottlieb Herkepeus, 1860-tal, längder ca 24 cm
Proveniens: Bengt Janssons samlingar
Repor, monogram
669096
2019-08-30