Bord Ekström

Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, serveringsbord, Swedese, 1970-tal, mörkbetsad furu, tidningshylla undertill, på hjultrissor, brännmärkt, höjd ca 56, 60x53 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk Design

Bruksslitage

669109

2019-08-22