Tillbaka till katalog

Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa

Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Estimate

1 500 SEK

Description

HANS-AGNE JAKOBSSON, ´´Ellysett´´ golvlampa, 1900-talets andra hälft, Markaryd, stomme i formpressad fur, klotformad skärm i böjd trä, etikettmärkt, höjd ca 139 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

669111

Date:

2019-08-22