Damskrivbord från 1950-talet med uppfällbar skiva

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1950-tal, fanérad med teak samt mahogny, två draglådor, uppfällbar skiva med underliggande spegel, höjd ca 72, 110x40 cm

Bruksslitage

669124

2019-08-22