Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, olja på duk, signerad S. Wikström, ca 45x37 cm
669128
2019-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här