Skåp gesällarbete

Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete
Skåp gesällarbete

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, gesällarbete, 2000-tal, al-trä samt al-faner på skåpdörrar, lådfronter i al resp almrot med almrot dekor i form av cirklar på dörrarna, 1 dörrpar med 6 bakomliggande hyllor, höjd ca 110 cm, 83.5x35 cm

Bruksslitage

669130

2019-08-22