Iimari Tapiovaara "Fanett"

Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara
Iimari Tapiovaara

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 4 st, Edsbyverken, 50/60-tal, spjälor i rygg, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

669140

2019-08-21