Esteban fekete

Esteban fekete
Esteban fekete

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ESTEBAN FEKETE, komposition, signerad samt numrerad Fekete, 22/60, färglitografi, mått ca 47x30 cm

Ej examinerad ur ram

669158

2019-08-23