Dha Burma

Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma
Dha Burma

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DHA, 1900-tal, Burma, klinga med punsad och graverad dekor av bl a figurer, försilvrad balja med ciselerad dekor av stiliserade blomster, längd ca 47 cm

Slitage

669160

2019-08-21