Skål allmoge 1800-tal

Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, allmoge, 1800-tal, bemålat trä, signerad i botten JSS?, höjd ca 11, 40 x 37 cm

Proveniens: Bengt Janssons samlingar

Färgbortfall

669167

2019-08-30