Rölakanmatta

Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

RÖLAKAN, matta, monogramsignerad RE, geometriskt mönster i rosa och vitt, ca. 215 x 144 cm

Slitage.

669206

2019-08-21