Aloys Eckardt porslinsmålning

Aloys Eckardt porslinsmålning
Aloys Eckardt porslinsmålning
Aloys Eckardt porslinsmålning
Aloys Eckardt porslinsmålning
Aloys Eckardt porslinsmålning
Aloys Eckardt porslinsmålning

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ALOYS ECKARDT (1845-1906): Olympier, Fischer & Mieg, Pirkenheimer, 1800-talets andra hälft, signerad A.L. Eckardt, a tergo stämplad F&M, porslinsmålning, ca 57,5x46 cm

669212

2019-09-01