Palle Nielsen etsningar

Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar
Palle Nielsen etsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (7 st), monogramsignerade, etsningar, ca 7x12 cm vardera

669219

2019-08-27