Fåtölj med fotpall Ikea 1970-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, "Häger", IKEA, 1970-tal, stommar i stålrör, skinn och canvas, sitthöjd ca 41 cm

Skador, slitage

669222

2019-08-30