Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOOS VAN CRAESBEECK, hans efterföljare, tysk skola, 1700-tal: Figurscen, bär senare signatur, olja på pannå, 34x43 cm
spricka i pannå, retuscher
669233
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här