Joos Van Craesbeeck, hans efterföljare, 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOOS VAN CRAESBEECK, hans efterföljare, tysk skola, 1700-tal: Figurscen, bär senare signatur, olja på pannå, 34x43 cm

spricka i pannå, retuscher

669233

2019-08-26