Karmstol David Helldén NK

Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK
Karmstol David Helldén NK

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID HELLDÉN, karmstol, fanerad med bok, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, svart konstläder, sitthöjd ca 45 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk design

Smärre slitage

669234

2019-08-28