Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
KAARLO KARTTUNEN (1919-1992) Sittande kvinna, signerad samt daterad 1975, brons, höjd ca 31 cm
669236
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här