Kaarlo Karttunen skulptur

Kaarlo Karttunen skulptur
Kaarlo Karttunen skulptur
Kaarlo Karttunen skulptur
Kaarlo Karttunen skulptur
Kaarlo Karttunen skulptur
Kaarlo Karttunen skulptur

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

KAARLO KARTTUNEN (1919-1992) Sittande kvinna, signerad samt daterad 1975, brons, höjd ca 31 cm

669236

2019-08-21