Karmstol bok

Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok
Karmstol bok

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, fanerad med bok, 1950-tal, svart konstläder, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, repor

669237

2019-08-24