Klubbat för:
5 000 SEK
6 000 SEK
HAARLEM SKOLA, kopia efter: Stilleben med Kraakfat, remmare, citron, och druvor på klasen, bär signatur, olja på duk, ca 52x48 cm
Krackelering, retuscher, duk uppfodrad på pannå
669238
2019-09-01