Fickursställ rokokostil
2019-08-24
669256
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FICKURSSTÄLL, förgylld mässing, 1900-talets första hälft, rokokostil, i form av putto vid violin, höjd ca 28 cm
Slitage