Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUY JOHNSON, "Self portrait", olja på grafisk tryck, signerad á tergo, utförd 1977, 67 x 95 cm.
Sedvanligt ytslitage, mindre färgbortfall.
669258
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här