Guy Johnson olja på grafiskt tryck

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUY JOHNSON, "Self portrait", olja på grafisk tryck, signerad á tergo, utförd 1977, 67 x 95 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre färgbortfall.

669258

2019-09-14