Guy Johnson olja på grafiskt tryck

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUY JOHNSON, "Main street, Oklahama", olja på grafiskt tryck fäst på pannå, ej signerad, utförd 1974, 50x75 cm

Sedvanligt ytslitage, mindre färgbortfall.

669262

2019-09-07