Skeppsmodell

Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSMODELL, 1900-talets andra hälft, tremastad bark, möjligen föreställande "Gorch Fock", bemålat trä och plast, segel i textil, längd ca 77, höjd ca 54 cm

Mindre skador, några lösa delar

669263

2019-08-22