Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, majolika och bronserad metall, 1800-talets slut, nyrenässans, kupa i frostat glas, höjd inkl. brännarör, ca 60 cm
Slitage
669265
2019-08-24