Arvid Andersson oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARVID ANDERSSON (född 1934): Skogsscen med rådjur, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 56x46 cm
Kuntoraportti
669273
Päivämäärä:
2019-08-22