Helga Wachholz oljemlning

Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGA WACHHOLZ (född 1936): "Il sogno di Roma", signerad och daterad 1984, olja på duk, ca 92x96 cm

669279

2019-08-23