Charlotte Gardelle

Charlotte Gardelle
Charlotte Gardelle
Charlotte Gardelle
Charlotte Gardelle
Charlotte Gardelle
Charlotte Gardelle

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CHARLOTTE GARDELLE (1879-?): Sittande kvinna, signerad, akvarell, ca 54x43 cm

oramad

669292

2019-09-16