Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Landskap, signerad O. Hermelin samt otydligt daterad, olja på duk, ca 53x80 cm

Mindre fläckar

669305

2019-08-21