Fåtölj med fotpall Howardmodell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, av Howardmodell, 1990-tal, inköpt på Nordiska Kompaniet, beige klädsel, sitthöjd ca 42-45 cm

Smärre slitage, olika modeller på fötterna

669306

2019-08-23