Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Komposition med jazzband, signerad Ulf Gripenholm, 157/220, färglitografi, bladmått ca 76x107 cm

Något vågig

669308

2019-08-23