Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALICE NORDIN (1871-1948): figuringrupp, parian, Gustavsberg 1919, signerad Alice Nordin, stämplad Gustavsberg i godset, höjd ca 27 cm
Tillverkningsdefekt på en av flickornas ben
669316
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här