Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALICE NORDIN (1871-1948): figuringrupp, parian, Gustavsberg 1919, signerad Alice Nordin, stämplad Gustavsberg i godset, höjd ca 27 cm

Tillverkningsdefekt på en av flickornas ben

669316

2019-08-21