Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med lökar, signerad och numrerad V. Schantz -82, EA-upplaga, färglitografi, bildyta 36x44 cm

Ej examinerad ur ramen, ramen sitter något löst

669318

2019-08-23