Sven X:et Erixson oljemålning motiv från Södermalm

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv från Södermalm i Stockholm med Högalidskyrkan i bakgrunden, signerad Sven Erixson, olja på pannå, 46x55 cm

669323

2019-09-29