Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILMA PERSSON HJELM, ytterfoder, jugend, glaserat stengods, dekor av näckrosblad, signerad samt daterad HP 1908, höjd ca 19,5, diameter ca 25 cm
Smärre fotringsnagg
669327
2019-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här