Ytterfoder av Hilma Persson Hjelm från 1908
Valmis
2019-08-23
669327
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HILMA PERSSON HJELM, ytterfoder, jugend, glaserat stengods, dekor av näckrosblad, signerad samt daterad HP 1908, höjd ca 19,5, diameter ca 25 cm
Smärre fotringsnagg