Ytterfoder av Hilma Persson Hjelm från 1908

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILMA PERSSON HJELM, ytterfoder, jugend, glaserat stengods, dekor av näckrosblad, signerad samt daterad HP 1908, höjd ca 19,5, diameter ca 25 cm

Smärre fotringsnagg

669327

2019-08-23