Lindorm Liljefors olja

Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskap med fågel, signerad och daterad Lindorm L 74, olja på pannå, ca 30x40 cm

669332

2019-08-25