Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli II", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165
Ej examinerad ur ram
669334
2019-08-28