Sockerskrin samt gräddkanna, silver 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SOCKERSKRIN med lock, samt GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, höjd ca 8-11 cm, tot vikt ca 436 g

Slitage.

669353

2019-08-23