Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 3 st, 1960-tal, skärmar i plåt, justerbara, märkta, höjd ca 48 cm

Bruksslitage, en med bruten el, SAV garanterar ej funktionen

669354

2019-08-21